• REKRUTACJA - Lista zakwalifikowanych

• W dniu 25 marca 2022 w Szkole Podstawowej w Mogilanach zostanie wywieszona lista dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy pierwszej od roku szkolnego 2022/23.

Lista będzie dostępna od ok. 9:00.

Z uwagi na ochronę danych osobowych sekretariat nie będzie udzielać informacji przez telefon.

Ponadto informuję, że:

* Zgodnie z przepisami prawa, każde dziecko zamieszkałe w obwodzie szkoły (Mogilany, Chorowice) zostanie przyjęte do Szkoły w Mogilanach.

* Dzieci spoza obwodu są przyjmowane w miarę wolnych miejsc w tworzonych oddziałach.

* Rodzice dzieci zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli przyjęcia do szkoły do dnia 31 marca 2022, poprzez złożenie w sekretariacie pisemnego oświadczenia na druku dostępnym:

7._potwierdzenie_zapisu_dziecka_kl._I.pdf

Brak potwierdzenia zapisu będzie świadczyć o tym, że został złożony wniosek o przyjęcie dziecka równocześnie do innej szkoły i dziecko będzie uczęszczać do tamtej szkoły.

• Dzień otwarty dla kadnydatów i ich rodziców

• W dniu 8 marca 2022 odbędzie się dzień otwarty Szkoły Podstawowej im. Józefa Nowina Konopki w Mogilanach dla rodziców i dzieci, które rozpoczną naukę w klasie pierwszej od 1 września 2022.

PROGRAM:

od 17:00 - spacerem po szkole - będzie możliwość poznania zaplecza lokalowego i dydaktycznego szkoły. Rodzice wraz z dziećmi, pod opieką naszych uczniów i nauczycieli będą mogli pozaglądać w różne zakamarki szkoły.

17:30 - 18:15 - spotkanie z nauczycielami i dyrekcją. Będzie można poznać nauczycieli, którzy będą uczyć pierwszoklasistów w przyszłym roku szkolnym, zadać pytania dyrekcji.

W tym czasie, dzieci będą mogły uczestniczyć w zabawach muzycznych, ruchowych, plastycznych pod opieką nauczycieli naszej szkoły.