• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

• Zapraszamy naszych uczniów na rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025.

Poniedziałek - 2 września 2024.

8:00 - msza św. w Kościele Parafialnym (dla chętnych) - uczniowie we mszy uczestniczą sami lub pod opieką rodziców. Po mszy uczniowie samodzielnie lub pod opieką rodziców udają się do szkoły.

9:00 - wspólne spotkanie na sali gimnastycznej, uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

Ok. 9:45 - spotkania w salach z wychowawcami klas. Uczniom klas pierwszych mogą w tych spotkaniach towrzyszyć rodzice (prosimy aby jednemu uczniowi towarzyszł jeden rodzic). Przydział sal zostanie ogłoszony podczas spotkania

Ok. 11:00 - zakończenie spotkań z wychowawcami klas. Uczniowie udają się do domów samodzielnie lub pod opieką rodziców.

UWAGA:

Prowadzone są prace remontowe ulicy Św. Bartłomieja Ap., w związku z tym wjazd jest mocno ograniczony lub niemożliwy. Prosimy aby nie podjeżdzać do szkoły z dziećmi - może to skończyć się zablokowaniem ruchu.

Samochody można pozostawić w miarę wolnego miejsca - na parkingu przy Rynku, przy kwiaciarni.

Wejście do szkoły odbywa się wejściem głównym. Teren budowy będzie zabepieczony ogordzeniami tymczasowymi i taśmą. Prosimy aby uczniowie bezwzględnie nie przekraczali wyznaczonych tras przejścia. Do szkoły będzie można również dostać się od ulicy Grodzkiej (tylne wejście na boisko), dalej wzdłuż południowej ściany budynku do wejścia na parking (będzie otwarte furtka), przez parking szkolny do wejścia głównego. Nie będzie przejścia pomiędzy nową salą gimnastyczną a ogrodzeniem od ul. Św. Bartłomieja Ap., nie będzie również wejścia na dziedziniec szkolny.