• Częściowe uruchomienie szkoły

• Szanowni Państwo

Zgodnie z możliwością prowadzenia zajeć opiekuńczo-wychowawczo-dydaktycznych dla dzieci oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas I - III, została przekazana szczegółowa informacja o możliowosciach szkoły oraz zasadach organizacji takich zajeć poprzez wiadomości w dzienniku elektronicznym.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z wychowawcami klas.

Dziękujemy.

• Oddział przedszkolny - zawieszenie zajęć

• Szanowni Państwo

W związku ze zmianami w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 dotyczącym przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, informujemy, że funkcjonowanie oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Mogilanach pozostaje zawieszone od 6 maja 2020 do 24 maja 2020.

O dalszych decyzjach w tej sprawie będziemy informować przed upływem tego terminu.

Szkoła funkcjonuje na dotychczasowych zasadach realizując kształcenie na odległość.

• ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - rekrutacja uzupełniająca

• Szanowni Państwo

Przypominamy, że w dniach 4 - 8 maja 2020 roku można składać wnioski o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Mogilanach.

Posiadamy jeszcze wolne miejsca.

Podczas składania wniosków należy wykorzystać dokumenty udostępnione na naszej stronie we aktualnościach (należy przeglądnąć starsze informacje).

Z uwagi na ograniczenie funkcjonowania szkoły wnioski można składać w formie wygodnej dla Państwa:

- osobiście w szkole - należy potwierdzić telefonicznie otwarcie sekretariatu;

- w formie skanów wypełnionych i podpisanych dokumentów na adres: spmogilany@op.pl lub skrzynkę e-puap Szkoły (dokumenty przesłane na e-mail szkoły będą podlegać własnoręcznemu podpisowi w ustalonym, bezpiecznym terminie)

- można umieścić w skrzynce pocztowej przy drzwiach szkoły (w zaklejonej kopercie opatrzonej adresem szkoły oraz nazwą nadawcy)

Szczegóły: spmogilany@op.pl  lub 12 270 16 10 lub 798 369 157