• REKRUTACJA - dzieci zakwalifikowane do przyjęcia

• W szkole została wywieszona lista dzieci ZAKWALIFIKOWANYCH do przyjecia do klasy pierwszej w roku szkolnym 2024/2025.

WSZYSTKIE dzieci dla których rodzice złożyli dokumenty rekrutacyjne zostały zakwalifikowane do przyjęcia do pierwszej klasy.

Zgodnie z regulaminem i terminarzem rekrutacji prosimy o dostarczenie w terminie do 3 kwietnia 2024 oświadczenia rodzciów potwierdzających wolę przyjęcia dziecka do naszej szkoły.

7._potwierdzenie_zapisu_dziecka_kl._I.doc

7._potwierdzenie_zapisu_dziecka_kl._I.pdf

Prosimy o dostarczanie potwierdzeń w terminie. Brak woli przyjęcia dziecka do szkoły oznacza, że zwalnia się miejsce, na które w rekrutacji uzupełniającej mogą być przyjętę inne dzieci.

Potwierdzenia można składać w sekretariacie szkoły lub wrzucić zapakowane do koperty z adnotacją - potwierdzenie, do skrzynki na listy (przy wejściu głównym).

Informujemy, że w piątek 29.03.2024 sekretariat jest nieczynny. W sytuacji gdy furtka przy parkingu jest zamknięta, na teren szkoły (do skrzynki na listy) można wejść przez bramę od strony sali gimnastycznej.