Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2013/2014 Rok szkolny 2012/2013 Rok szkolny 2011/2012 Rok szkolny 2010/2011 Rok szkolny 2009/2010

Sukcesy uczniów

Rok szkolny 2010/2011

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY

kategoria KANGUREK (KLASY II)

wynik bardzo dobry - Paulina Machnik - 2a, Anna Nowak - 2a, Zuzanna Banaś - 2b

kategoria Maluch (klasy III)

wyróżnienie - Łukasz Błaszczyk - 3b

kategoria Maluch (klasyIV)

wyróżnienie - Jan Rajczyk - 4b

kategoria Beniamin (klasy VI)

wyróznienie - Konrad Zapotoczny - 6b

 

TURNIEJ PIŁKI NOZNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY MOGILANY

I miejsce - drużyna z naszej szkoły

 

GMINNY KONKURS INFORMATYCZNY - MISTRZ KOMPUTERA

I miejsce - Adrian Stańczyk 6a

 

KONKURS PLASTYCZNY "WISŁA RZEKĄ NASZYCH MARZEŃ"

V miejsce - Gabriela Klimczyk 4b

 

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEZY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

II miejsce - drużyna z naszej szkoły

 

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEZY SZKOLNEJ W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

II miejsce - drużyna z naszej szkoły

 

ELIMINACJE POWIATOWE 56 OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO - MOGILANY 2011

KATEGORIA - SZKOŁY PODSTAWOWE, KLASY IV-VI

III miejsce - Gabriela Klimczyk - 4b

 

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI - MOGILANY 2011

KATEGORIA - SZKOŁY PODSTAWOWE, KLASY IV-VI

II miejsce - Gabriela Klimczyk - 4b 

 

 

 

VII GMINNY PRZEGLĄD KONKURSOWY GRUP KOLĘDNICZYCH I WIDOWISK BOŻONARODZENIOWYCH "O ZŁOTY RÓG TURONIA"

Brązowy Róg Turonia:

- Chór Szkolny

- Klasa III B 

- Grupa Misyjna z parafii Św. Bartłomieja Apostoła w Mogilanach (uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Mogilanach)

 

 GMINNY TURNIEJ UNIHOKEJA CHŁOPCÓW

I miejsce - drużyna z naszej szkoły

 

GMINNY KONKUSRS "OZDOBA CHOINKOWA"

I miejsce (grupa wiekowa I-IV) - Gabriela Klimczyk - 4b

 

X KONKURS SZOPEK TRADYCYJNYCH I KRAKOWSKICH W SIEPRAWIU 

Wyróżnienia:
Justyna Sonik - 5b

Przemysław Sonik - 6a

Sebastian Sonik - 6a

Martyna Sala - 1a

Arkadiusz Sala - 2b

Arkadiusz Dymanus - 6a

Arkadiusz Górnisiewicz - 6a

 

KONKURS KRAKOWSKA MATEMATYKA 2010/2011

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się:

Jakub Kopta - 4b

Jan Rajczyk - 4b

Agnieszka Baca - 5a

Michał Kubas - 5a

Konrad Najder - 5a

Mikołaj Baran - 6a

Adrian Stańczyk - 6a

 

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  w halowej piłce nożnej chłopców

 IV miejsce - drużyna w składzie: Mateusz Zaczkowski - 6a, Grzegorz Strzeboński - 6a, Maciej Grzesik - 6a, Mikołaj Baran - 6a, Adrian Pietruszka - 6b, Mateusz Cichy - 5b, Filip Łabędź - 5b, Krystian Słomka - 6a , Dominik Liszka - 6b.

Trener: Ryszard Kraszewski.

 

REJONOWE MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

I miejsce - drużyna z naszej szkoły w składzie:   Mateusz Cichy 5b

                                                                                 Adrian Pietruszka 6b

                                                                                 Maciej Grzesik 6a

                                                                                 Mikołaj Baran 6a

                                                                                 Grzegorz Strzeboński 6a

                                                                                 Dominik Liszka 6b

                                                                                 Mateusz Zaczkowski 6a

 

MISTRZOSTWA POWIATU KRAKOWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

I miejsce - drużyna z naszej szkoły w składzie:   Mateusz Cichy 5b

                                                                                 Adrian Pietruszka 6b

                                                                                 Maciej Grzesik 6a

                                                                                 Mikołaj Baran 6a

                                                                                 Grzegorz Strzeboński 6a

                                                                                 Dominik Liszka 6b

                                                                                 Mateusz Zaczkowski 6a

 

GMINNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

I miejsce - drużyna z naszej szkoły

 

V MAŁOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY

III miejsce - Gabriela Klimczyk 4b

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Józefa Nowina Konopki w Mogilanach
    ul.Św.Bartłomieja Ap.16/1
    32-031 Mogilany
  • tel/fax: 12 270-16-10

Galeria zdjęć