Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2013/2014 Rok szkolny 2012/2013 Rok szkolny 2011/2012 Rok szkolny 2010/2011 Rok szkolny 2009/2010

Sukcesy uczniów

Rok szkolny 2013/2014

 


MISTRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWEJ OYAMA KARATE W KUMITE

I miejsce - Lekki Kontakt (Gala) - Kacper Przesmycki z klasy 5a


GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KL. IV O PUCHAR WÓJTA GMINY MOGILANY - Gaj, 25.06.2014 r.

I miejsce - drużyna z naszej szkoły w składzie: Piotr Foltański, Adam Surówka, Mateusz Kłyś, Mikołaj Bębenek, Sebastian Pagacz, Dawid Sularz, Oskar Suder, Szymon Fede


PROJEKT "ZDRÓW JAK RYBA"

III miejsce - drużyna z klasy 4b w składzie: Mikołaj Osiak, Adam Surówka, Mikołaj Bębenek, Magdalena Pagacz, Julia Wojciechowska

IV miejsce - drużyna z klasy 4a w skłądzie: Ewa Pawlik, Julia Głowania, Łukasz Medyk, Michał Panasiuk, Beata Nenko


 

 

GMINNY KONKURS PRZYRODNICZY "WIEM, CO JEM"

II miejsce - Oliwia Strzebońska z klasy 6b, Mikołaj Osiak z klasy 4b, Jakub Nowak z klasy 5a


KONKURS LOP - "MÓJ LAS" - EDYCJA 2013/14

Temat: Moje obserwacje przyrody poczynone w czasie wycieczki do lasu"

15 miejsce na szczeblu rejonowym - Agnieszka Książkiewicz z klasy 6b


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY - "ŚWIĘTO KLIMATU" POD HASŁEM "ZMIENIAJMY NAWYKI, NIE KLIMAT"

I miejsce - Agnieszka Książkiewicz, Emilia Lis, Sebastian Słomka z klasy 6b

III miejsce - Natalia Buczkowska, Oliwia Strzebońska z klasy 6b, Izabela Kowalczyk z klasy 6a

IV miejsce -  Zuzanna Kurek, Zuzanna Adamczyk, Zuzanna Patorska z klasy 6b


V WIOSENNY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KL. 4-6 - Włosań, 18.06.2014 r.

O puchar Wójta Gminy Mogilany

III miejsce - drużyna z naszej szkoły


MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

Kategoria Żaczek (klasa 2 szkoły podstawowej)

Wyróżnienie: Eryk Strzeboński i Bartek Jędrzejczyk z klasy 2b

Kategoria Maluch (klasy 3 i 4 szkoły podstawowej)

Wyróżnienie: Martyna Sala i Julia Głowania z klasy 4a


GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT - Gaj, 13.05.2014 r.

I miejsce - drużyna z naszej szkoły w składzie: Agnieszka Książkiewicz, Oliwia Strzebońska, Zuzanna Kurek z klasy 6b, Natalia Sroka, Wiktoria Suder, Weronika Sobaś, Marta Łukasik, Izabela Kowalczyk z klasy 6a


W Diecezjalnym Konkursie Plastycznym " Jan Paweł II - nasz Przyjaciel"  Nikola Herod z kl. IIa zdobyła główną nagrodę. Zgłoszono 184 prace plastyczne z 31 dekanatów. Przyznano 6  równorzędnych nagród Grand Prix. Uroczyste rozdanie nagród z udziałem ks. kard. Dziwisza odbędzie sie 29 maja 2014 w Centrum  Jana Pawła II.


MŁODZIEŻOWY PUCHAR POLSKI
MISTRZOSTWA TATRZAŃSKIEGO ZWIĄZKU NARCIARSKIEGO W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM - Zakopane, 20.03.2014 r.

VI miejsce - Weronika Sobaś z klasy 6a


FINAŁ MAŁOPOLSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

IV miejsce - Weronika Sobaś z klasy 6a


GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT - Gaj, 18.03.2014 r.

I miejsce - Agnieszka Ksiązkiewicz z klasy 6b


GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW - Gaj, 18.03.2014 r.

II miejsce - drużyna z naszej szkoły w składzie: Bartosz Gorczyca i Filip Woźniczka z klasy 6b


POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM - Siepraw 2014

I miejsce - Weronika Sobaś z klasy 6a

II miejsce - Karolina Sobaś z klasy 4a

IV miesce - Zofia Juszkiewicz z klasy 4a


GMINNY TURNIEJ UNIHOKEJA DZIEWCZĄT - 24.01.2014 r.

I miejsce - druzyna z naszej szkoły w składzie: Natalia Sroka, Wiktoria Suder, Izabela Kowalczyk, Marta Łukasik, Weronika Sobaś z klasy 6a, Oliwia Strzebońska, Agnieszka Książkiewicz, Zuzanna Kurek z klasy 6b


GMINNY KONKURS POETYCKI „SŁOWAMI…”

Wyróżnienie – Julia Głowania z klasy 4a


X GMINNY PRZEGLĄD GRUP KOLĘDNICZYCH I WIDOWISK BOŻONARODZENIOWYCH „O ZŁOTY RÓG TURONIA”

W kategorii „CHÓRÓW I GRUP  WOKALNO - MUZYCZNYCH”

„ZŁOTY RÓG TURONIA - grupa wokalno-muzyczna: Sylwia Sechman (IV b), Jakub Kopta, Antoni Staszczak, reprezentująca Szkołę Podstawową im Józefa Nowina-Konopki w Mogilanach

„SREBRNY RÓG TURONIA - chór szkolny

WYRÓŻNIENIE - grupa wokalno-muzyczna: Zuzanna Adamczyk, Zofia Królik, Zuzanna Kurek, Oliwia Strzebońska z klasy 6b


GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "OZDOBA CHOINKOWA"

Wyróżnienie – Martyna Sala z klasy 4a


KONKURS KRAKOWSKA MATEMATYKA 2013/2014

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się:

Mikołaj Osiak z 4b, Piotr Foltański z 4b i Arkadiusz Sala z 5b

Gratulujemy! Życzymy powodzenia w kolejnym etapie.


MAŁOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY "WIELCY POLACY - ZASŁUŻENI DLA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI"

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Zuzana Patorska z 6b, Sylwia Sechman z 4b, Jakub Nowak z 5a i Sebastian Słomka z 6b.

Gratulujemy! Życzymy wytrwałości w przygotowaniach i dalszych sukcesów.


III Powiatowy Konkurs "Młody Poeta" im. Elżbiety Guśpiel - Pcim, 03.11.2013 r.

Wyróżnienie - Paulina Machnik z klasy 5a


XX Krakowski Turniej Wiedzy o Antyku i Mitologii - listopad 2013 r.

V miejsce (kategoria - test wiedzy - szkoły podstawowe) - Anna Nowak z klasy 5a

Wyróżnienie (kategoria - test wiedzy - szkoły podstawowe) - Wiktoria Papież z klasy 5b

W konkursie wzięło udział ponad 300 osób z Krakowa i okolic.


Konkurs literacki "Powrót do Twojej Itaki"

III miejsce za wiersz "Mój cel" - Paulina Machnik z klasy 5a

W konkursie startowali uczniowie z całego Krakowa i okolic.


MISTRZOSTWA POWIATU KRAKOWSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW - Słomniki 25.10.2013 r.

V miejsce - drużyna z naszej szkoły w składzie: Miłosz Fede, Paweł Kuciński, Łukasz Szastak z klasy 6a, Bartosz Gorczyca, Leon Wawrzynek, Filip Woźniczka z klasy 6b, Szymon Fede, Kamil Posiej z klasy 5b.


Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt - 23.10.2013

I miejsce - drużyna z naszej szkoły w składzie: Izabela Kowalczyk, Marta Łukasik, Weronika Sobaś, Natalia Sroka, Wiktoria Suder z klasy 6a, Agnieszka Książkiewicz, Zuzanna Kurek z klasy 6b


Gminny Konkurs Plastyczny pn. "Wspomnienie wakacji"

I miejsce (kat. kl. I - III) - Natalia Kałuża z klasy 2a


Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców kl. VI - 03.10.2013

I miejsce - drużyna z naszej szkoły w składzie: Leon Wawrzynek, Bartosz Gorczyca, Mikołaj Królik, Filip Woźniczka z klasy 6b, Miłosz Fede, Paweł Kuciński, Łukasz Szastak z klasy 6a


 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Józefa Nowina Konopki w Mogilanach
    ul.Św.Bartłomieja Ap.16/1
    32-031 Mogilany
  • tel/fax: 12 270-16-10

Galeria zdjęć