Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2013/2014 Rok szkolny 2012/2013 Rok szkolny 2011/2012 Rok szkolny 2010/2011 Rok szkolny 2009/2010

Sukcesy uczniów

Rok szkolny 2014/2015


TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KL.IV O PUCHAR WÓJTA GMINY MOGILANY - Gaj

I miejsce - drużyna z naszej szkoły w składzie Oskar Suder, Dominik Strzępa, Patryk Kiebuła, Tomasz Batko z klasy 4a, Maciej Banaś,Maciej Budek, Mateusz Plewa z klasy 4b.


GMINNY KONKURS HISTORYCZNY - "Legendy Krakowa i Mogilan" - Mogilany

I miejsce - Dominika Marek - 6a

II miejsce - Katarzyna Sroka - 4b


GMINNY KONKURS CZYTELNICZY - "W baśni, legendzie i noweli" - Włosań

II miejsce - Daria Śmiarowska 4a

IV miejsce - Renata Manowita 4a


III GMINNY KONKURS PLASTYCZNY O JANIE PAWLE II - "Co mi mówisz górski strumieniu?" - Gaj

III miejsce - Kornelia Walas kl. 1a

Wyróżnienie - Radosław Krzyśko kl. 2

III GMINNY KONKURS LIRERACKI O JANIE PAWLE II - "Co mi mówisz górski strumieniu?" - Gaj

II miejsce - Sylwia Sechman kl. 5b

Wyróźnienie - Barbara Łopata kl. 5b


V KONKURS EKOLOGICZNY dla uczniów szkół podstawowych klas IV - VI

Laureat X miejsca - Mikołaj Osiak z klasy 5b

GRATULUJEMY!!!


MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2015

Kategoria Maluch - klasa 3 szkoły podstawowej

Wyróżnienie: Maksymilian Kaja - 3b

                        Natasza Strączek - 3b

                        Mieszko Rączka - 3b

Kategoria Maluch - klasa 4 szkoły podstawowej

Wyróżnienie: Marta Baran - 4b

Kategoria Beniamin - klasa 5 szkoły podstawowej

Wyróżnienie: Joanna Hełdak - 5b

                        Mikołaj Osiak - 5b

                        Martyna Sala - 5a

                        Piotr Foltański - 5b

GRATULUJEMY !!!


GMINNY KONKURS PLASTYCZNY PN. "PISANKA"

W kategorii klasy I-III Szkoły Podstawowej:

I miejsce - Emilia Kordas z klasy 2

II miejsce - Natalia Kałuża z klasy 3a

Wyróżnienie - Gabriela Surówka z klasy 3a

W kategorii klasy IV - VI Szkoły Podstawowej:

I miejsce - Sylwia Gaj z klasy 5a

Wyróżnienie - Arkadiusz Sala z klasy 6b i Martyna Sala z klasy 5a


MAŁOPOLSKI KONKURS "WIELCY POLACY, WYBITNI GENERAŁOWIE"

dla uczniów kl. IV  - VI szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015

V miejsce - Sylwia Sechman z klasy 5b

GRATULUJEMY!!!


MIĘDZYSZKOLNY  KONKURS „READING TOLKIEN - CZYTAMY TOLKIENA”

II miejsce - Szymon Fede - 6b, Jakub Nowak - 6a, Wiktoria Papież - 6b i Bartosz Kawa - 6a.


ELIMINACJE POWIATOWE OGÓLNOPOLOSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

I miejsce – Katarzyna Biel z klasy 1c

Wyróżnienie - Ewa Pawlik z klasy 5a

GRATULUJEMY!!!


GMINNY KONKURS RECYTATORSKI 2015

Kategoria - Szkoły Podstawowe klasy I-III:

I miejsce – Katarzyna Biel z klasy 1c

Wyróżnienie - Magdalena Wolny z klasy 2

Kategoria – Szkoły Podstawowe klasy IV-VI:

I miejsce – Ewa Pawlik z klasy 5a

Wyróżnienie: Marta Baran z klasy 4b, Karolina Sobaś z klasy 5a, Weronika Czernecka z klasy 4b.


MAŁOPOLSKI KONKURS "WIELCY POLACY, WYBITNI GENERAŁOWIE"

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się:

Sylwia Sechman z klasy 5b

GRATLUJEMY!!!


POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PŁYWANIU - Skawina, 29.01.2015 r.

I miejsce - sztafeta 8 x 50 m dziewcząt w składzie Maria Jędrzejczak 6a, Gabriela Feret 6a, Zuzanna Banaś 6b, Anna Nowak 6a, Karolina Sobaś 5a, Kornelia Radecka 4a, Zofia Juszkiewicz 5a, Joanna Hełdak 5b

IV miejsce - styl grzbietowy - Joanna Hełdak 5b

II miejsce - styl klasyczny - Kornelia Radecka 4a

IV miejsca - styl klasyczny - Karolina Sobaś 5a

Wszystkie dziewczęta zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego, który odbedzie się 11.02.2015 r. w Chrzanowie.

Gratulujemy i żczymy powodzenia!


XI GMINNY PRZEGLĄD GRUP KOLĘDNICZYCH I WIDOWISK BOŻONARODZENIOWYCH "O ZŁOTY RÓG TURONIA" - 27.01.2015 r.

I miejsce - zespół wokalno - muzyczny w składzie Sylwia Sechman 5b, Ewa Pawlik 5a, Joanna Hełdak 5b, Kamila Tylek 5a, Barbara Łopata 5b, Justyna Wilkosz 5b, Martyna Sala 5a, Julia Nowak 4b, akompaniament: Jakub Kopta i Antoni Staszczak

Wyróżnienie - Katarzyna Biel 1c


GMINNY KONKURS PLASTYCZNY Pn. "OZDOBA CHOINKOWA"

W kategorii klasy I-III Szkoły Podstawowej:

II Miejsce - Emilia Kordas z klasy 2

W Kategorii klasy IV-VI:

Wyróżnienie - Arkadiusz Sala z klasy 6b


KONKURS KRKOWSKA MATEAMTYKA 2014/2015

Do etapu rejonowego zakwalifikowal się:

Maciej Banaś z klasy 4b

Marta Baran z klasy 4b

Martyna Sala z klasy 5a

Julia Głowana z klasy 5a

Jakub Budek zklas 6b

Arkadiusz Sala z klasy 6b

Gratulujemy i życzymy powodzenia 13 marca 2015 r.


MAŁOPOLSKI KONKURS "WIELCY POLACY, WYBITNI GENERAŁOWIE"

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

Sylwia Sechman z klasy 5b

Łukasz Medyk z klasy 5a

Jakub Nowak z klasy 6a


MAŁOPOLSKI  KONKURS  MATEMATYCZNY

Do etapu rejonowego zakwalifikowały się:

Julia Głowania z klasy 5a

Joanna Hełdak z klasy 5b

Gratulujemy!

Życzymy powodzenia 13 stycznia.


MAŁOPOLSKI  KONKURS  HUMANISTYCZNY

Do etapu rejonowego zakwalifikowały się:

Anna Nowak z klasy 6a

Wiktoria Papież z klasy 6b

Gratulujemy!

Życzymy powodzenia 12 stycznia.


 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Józefa Nowina Konopki w Mogilanach
    ul.Św.Bartłomieja Ap.16/1
    32-031 Mogilany
  • tel/fax: 12 270-16-10

Galeria zdjęć