• REKRUTACJA - dzień otwarty

• Zapraszamy rodziców, którzy chcą zapisać dzieci od 1.09.2020 do oddziału przedszkolnego lub klasy pierwszej naszej Szkoły na dzień otwarty.

3 marca 2020 od godziny 17:00

17:30 - spotkanie rodziców kadnydatów do oddziału przedszkolnego z Dyrektorem oraz nauczycielami

18:00 - spotkanie rodziców kandydatów do klasy pierwszej z Dyrektorem oraz nauczycielami.

Podczas dnia otwartego będzie można obejrzeć szkołę, spotkać się z nauczycielami, wychowawcami, dyrekcją. Zapraszamy rodziców wraz dziećmi dla których w szkole będą czekać przygotowane atrakcje.

Informacje dodatkowe:

Rekrutacja do klasy I Szkoły Podstawowej - dzieci z obwodu przyjmowane są z urzędu. Dzieci spoza obwodu będą przyjmowane w miarę wolnych miejsc w tworzonych klasach pierwszych na wniosek rodzica (po spełnieniu kryteriów rekrutacji).

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego. W szkole funkcjonuje oddział przedszkolny realizujący roczne, obowiązkowe przygotowanie. Oddział dysponuje 24 miejscami dla dzieci. W pierwszej kolejności do oddziału przedszkolnego będą zapisane dzieci rodziców deklarujących kontynuację wychowania przedszkolnego. W miare wolnych miejsc będą przyjmowane dzieci według kryteriów ustawowych oraz ustalonych przez Wójta Gminy Mogilany.

Dokumenty rekrutacyjne będą dostępne na stronie szkoły oraz podczas dnia otwartego.

• REKRUTACJA - PRZEDSZKOLE/SZKOŁA 2020/2021

• Szanowni Państwo

Poniżej zamieszczamy Zarządzenie Wójta Gminy Mogilany w sprawie rekrutacji do Szkół i Przedszkoli na rok szkolny 2020/2021.

zarzadzienie_rekrutacja_2021.pdf

Zarządzenie zawiera w szczególności obowiązujący harmonogram rekrutacji.

Sukcesywnie będziemy na stronie internetowej Szkoły zamieszczać dokumenty rekrutacyjne. Prosimy nie korzystać z dokumentów obowiązujących w latach ubiegłych.

3 marca 2020 w Szkole Podstawowej w Mogilanach organizujemy dzień otwarty dla rodziców kandydatów do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego. Podczas niego będzie można oglądnąć szkołę, spotkać się w wychowawcami i dyrektorem.

Szczegółowy harmonogram dnia otwartego zamieścimy w temrinie późniejszym.