Wtorek 22.01.2019

Motto szkoły

"Nie dla szkoły się uczysz lecz dla życia"

Seneka

MATLANDIA

LEPSZA SZKOŁA

W szkole realizowany jest projekt edukacyjny z matematyki.

• SZKOŁA DLA RODZICÓW - Obrazek 1

Wychowywać to kochać i wymagać

Zapraszamy na zajęcia dla rodziców i wychowawców prowadzone przez psychologa szkolnego  mgr Jolantę Basistową w Szkole Podstawowej w Mogilanach. Zajęcia przeznaczone są dla rodziców, którzy chcą lepiej porozumiewać się ze swoimi dziećmi i dla tych, którzy zmęczeni są ciągłym powtarzaniem tego co dziecko ma zrobić. Zapraszamy też rodziców, którzy czują się bezradni wobec swoich kłopotów z dziećmi. Na zajęciach pracuje się w niedużej, kilkunastoosobowej grupie i uczy się praktycznych umiejętności, między innymi:

• W ostatnią sobotę listopada, Rada Rodziców zorganizowała już po raz trzeci, zabawę taneczną - Andrzejki 2018, podczas której w mogilańskim dworze bawiło się niemal sto osób.

Cały dochód z organzacji tej imprezy - 3800zł wzbogacił konto Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Mogilanach i zostanie przeznaczony na potrzeby naszych uczniów.

Dziękujemy

Organizatorom - w szczególności p. Marcie Gawor i p. Anecie Głowani - za bezinteresowne zaangażowanie się w organizację wydarzenia.

Wójtowi Gminy Mogilany - za nieodpłatne udostępnienie Dworu w Mogilanach.

• Zapraszamy rodziców uczniów Szkoły Podstawowej, Gimnazjum oraz oddziału przedszkolnego na zebranie we wtorek 4 grudnia 2018 roku:

17:00 - klasy I - III, VIII Szkoły Podstawowej oraz III Gimnazjum;

17:30 - oddział przedszkolny;

18:00 - klasy IV - VII Szkoły Podstawowej.

Podczas zebrań odbędzie się również tradycyjny KIERMASZ ŚWIĄTECZNY. ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!

ZEBRANIA RODZICÓW - Obrazek 1

• Zapraszamy wszystkich rodziców na dzień otwarty, który odbedzie się we wtorek 16 października 2018 r. Nauczyciele będą dyżurować w godz. 17.00 - 18.30.

W tym dniu odbędzie się również ślubowanie klas pierwszych o godz. 17.00