Poniedziałek 18.06.2018

Motto szkoły

"Nie dla szkoły się uczysz lecz dla życia"

Seneka

MATLANDIA

LEPSZA SZKOŁA

W szkole realizowany jest projekt edukacyjny z matematyki.

Wiadomości

• Zapraszamy rodziców przyszłych klas pierwszych i oddziału zerowego na spotkanie z nauczycielami i dyrektorem szkoły.

• Rodzice dzieci rozpoczynających naukę w klasie pierwszej - 20 czerwca br. godz. 18:00
    • Rodzice dzieci zapisanych do oddziału przedszkolnego - 20 czerwca br. godz. 18:00

Zapraszamy również rodziców uczniów nowootworzonej klasy IVc - 20 czerwca br. godz. 19:00

• V Piknik Rodzinny Szkoły Podstawowej w Mogilanach

już za nami

W imieniu swoim i całej społeczności szkolnej - nauczycieli, Samorządu Uczniowskiego, Rady Rodziców, serdecznie dziękuję za okazaną pomoc i zaangażowanie w realizacji tego wydarzenia.

Po raz kolejny mogliśmy liczyć na bezinteresową Państwa pomoc, dzięki której nie zorganizowalibysmy tej imprezy. Dzięki Panstwu, dzieci mogły brać udział w wielu konkursach z nagrodami, odbyła się emocjonująca loteria fantowa, w szkole i wokół niej na naszych uczniów czekały atrakcje i dobra zabawa.

• V PIKNIK RODZINNY!

Już w najbliższą sobotę (9.06.18) zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi na świetną zabawę. Bawimy się od 15 do 20 na boisku przy Szkole Podstawowej. Przewidzianych jest wiele atrakcji, m.in.:
    PIKNIK RODZINNY - Obrazek 1 występy wokalne
    PIKNIK RODZINNY - Obrazek 2 loteria fantowa
    PIKNIK RODZINNY - Obrazek 3 pokaz karate
    PIKNIK RODZINNY - Obrazek 4pokazy robotów
    PIKNIK RODZINNY - Obrazek 5tenis stołowy, rozgrywki sportowe
    PIKNIK RODZINNY - Obrazek 6balonowe cuda

I wiele, wiele innych!

Główną nagrodą w loterii fantowej jest ROWER 🚲 , ufundowany przez firmę Boryszew S.A Nowoczesne Produkty Aluminiowe oddział w Skawinie oraz Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. Józefa Nowina Konopki w Mogilanach.

• Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (2016/679 ) z dnia 27 kwietnia 2016 r.  (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)
    informuje się, iż:

• Administratorem danych osobowych uczniów jest Szkoła Podstawowa im. Józefa Nowina Konopki, ul. Św. Bartłomieja Ap. 16/1, 32-031 Mogilany.
    • Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, zgodnie z Ustawą –Prawo Oświatowe 14 grudnia 2016r. z późniejszym
  • Zapraszamy

rodziców uczniów Szkoły Podstawowej, klas Gimnazjum oraz oddziału przedszkolnego

na zebrania dotyczące informacji o ocenach przewidywanych.

Harmonogram:

- klasy I - III