Sobota 20.10.2018

Motto szkoły

"Nie dla szkoły się uczysz lecz dla życia"

Seneka

MATLANDIA

LEPSZA SZKOŁA

W szkole realizowany jest projekt edukacyjny z matematyki.

Wiadomości

• Zapraszamy wszystkich rodziców na dzień otwarty, który odbedzie się we wtorek 16 października 2018 r. Nauczyciele będą dyżurować w godz. 17.00 - 18.30.

W tym dniu odbędzie się również ślubowanie klas pierwszych o godz. 17.00

• OCZYSZCZACZ  POWIETRZA - Obrazek 1

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

• List od Marszałka Województwa Małopolskiego

Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

Województwo małopolskie jako pierwsze w Polsce podjęło szereg działań mających na celu poprawę jakości powietrza. Naszym priorytetem jest wymiana starych, niskowydajnych urządzeń grzewczych w gospodarstwach domowych. Jest to jednak zadanie, które wymaga czasu, więc na efekty musimy poczekać kilka lat.

Oddychanie silnie zanieczyszczonym powietrzem stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia osób szczególnie wrażliwych, głównie dzieci. Dlatego też, podjąłem decyzję o wyposażeniu żłobków, przedszkoli i klubów malucha w urządzenia oczyszczające powietrze.

• Poniżej zamieszczono regulaminy gminnych konkursów organizowanych przez naszą szkołę pod patronatem Gminy Mogilany z okazji 100 - lecia odzyskania niepodległosci:

regulamin_Gminnego_Konkursu_Historycznego_Niepodleglosc_2018.pdf

Konkurs_Literacki.pdf

KONKURS_PLASTYCZNY.pdf

• Zapraszamy rodziców uczniów Szkoły Podstawowej, Gimnazjum oraz oddziału przedszkolnego na pierwsze w tym roku szkolnym zebranie z wychowawcami we wtorek 11 września 2018 roku:

17:00 - klasy I - III, VIII Szkoły Podstawowej oraz III Gimnazjum;

17:30 - oddział przedszkolny;

18:00 - klasy IV - VII Szkoły Podstawowej.

Przydział klas do sal będzie ogłoszony tuż przed zebraniami, w holu szkolnym.

Po zebraniach, o godzinie 19:00, zapraszamy przedstawicieli klas wyłonionych do Rady Rodziców na spotkanie z Dyrektorem Szkoły.