Wtorek 21.08.2018

Motto szkoły

"Nie dla szkoły się uczysz lecz dla życia"

Seneka

MATLANDIA

LEPSZA SZKOŁA

W szkole realizowany jest projekt edukacyjny z matematyki.

• RELIGIA
    w roku szkolnym 2018/2019:

Oddział Przedszkolny:

Tytuł podręcznika zostanie podany w późniejszym czasie.

Klasa 1:

zeszyt formatu A4 (32-kartkowy, w kratkę) oraz ćwiczenia: Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa

red. ks. T. Panuś, ks. A. Kielian, A. Berski, wyd. św. Stanisława BM, Kraków.

Klasa 2:

zeszyt formatu A4 (32-kartkowy, w kratkę) oraz ćwiczenia: Kochamy Pana Jezusa

red. ks. T. Panuś, ks. A. Kielian, A. Berski, wyd. św. Stanisława BM, Kraków

Klasa 3:

• WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

w roku szkolnym 2018/2019:

Klasa 4:

podręczniki + ćwiczenia: Wędrując ku dorosłości, red. Teresa Król, wyd. Rubikon, Kraków

Klasa 5:

Klasa 6:

ćwiczenia: Wędrując ku dorosłości, red. Teresa Król, wyd. Rubikon, Kraków

Klasa 7:

Klasa 8:

• Zapraszamy rodziców przyszłych klas pierwszych i oddziału zerowego na spotkanie z nauczycielami i dyrektorem szkoły.

• Rodzice dzieci rozpoczynających naukę w klasie pierwszej - 20 czerwca br. godz. 18:00
    • Rodzice dzieci zapisanych do oddziału przedszkolnego - 20 czerwca br. godz. 18:00

Zapraszamy również rodziców uczniów nowootworzonej klasy IVc - 20 czerwca br. godz. 19:00

• V Piknik Rodzinny Szkoły Podstawowej w Mogilanach

już za nami

W imieniu swoim i całej społeczności szkolnej - nauczycieli, Samorządu Uczniowskiego, Rady Rodziców, serdecznie dziękuję za okazaną pomoc i zaangażowanie w realizacji tego wydarzenia.

Po raz kolejny mogliśmy liczyć na bezinteresową Państwa pomoc, dzięki której nie zorganizowalibysmy tej imprezy. Dzięki Panstwu, dzieci mogły brać udział w wielu konkursach z nagrodami, odbyła się emocjonująca loteria fantowa, w szkole i wokół niej na naszych uczniów czekały atrakcje i dobra zabawa.

• V PIKNIK RODZINNY!

Już w najbliższą sobotę (9.06.18) zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi na świetną zabawę. Bawimy się od 15 do 20 na boisku przy Szkole Podstawowej. Przewidzianych jest wiele atrakcji, m.in.:
    PIKNIK RODZINNY - Obrazek 1 występy wokalne
    PIKNIK RODZINNY - Obrazek 2 loteria fantowa
    PIKNIK RODZINNY - Obrazek 3 pokaz karate
    PIKNIK RODZINNY - Obrazek 4pokazy robotów
    PIKNIK RODZINNY - Obrazek 5tenis stołowy, rozgrywki sportowe
    PIKNIK RODZINNY - Obrazek 6balonowe cuda

I wiele, wiele innych!

Główną nagrodą w loterii fantowej jest ROWER 🚲 , ufundowany przez firmę Boryszew S.A Nowoczesne Produkty Aluminiowe oddział w Skawinie oraz Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. Józefa Nowina Konopki w Mogilanach.